Het TEAM

naam

mentor/co-mentor

functie

Sjaak de Ridder

 

directeur

Dervis Göktekin


adjunct-directeur

Tim van Burik

mentor 1A

AVO

Lia van der Weijden

co-mentor 1A

AVO en RT

Martijn Weener

co-mentor 1A

leerwerkmeester OTG

Chayenne Green

mentor 1B

AVO

Roy Henraat

co-mentor 1B

AVO

Zeyneb Cincil

co-mentor 1B

verzorging OB

Neserine Mouzouri/Sander Balk

mentor 1C

AVO

Fatima Stitou Laaroussi

co-mentor 1C

verzorging OB en BB

Claudia Man

mentor 2A

AVO 

Sandra van Zwieten

co-mentor 2A

leerwerkmeester Facilitair

Naziha el Yaacoubi

mentor 2B

AVO

Margriet Vliegen

co-mentor 2B

BEVO, interne vertrouwenspersoon

Firdaouss el Kajjal

co-mentor 2B

verzorging onderbouw

Rosita Faerber

mentor 2C

AVO

Han Leunk

co-mentor 2C

techniek onderbouw

Judith Janssen

mentor 3A

AVO

Susanne Noortman

co-mentor 3A

docent Drama

Cindy Pols

mentor 3B

AVO

Glenn Keijzer

co-mentor 3B

techniek bovenbouw

Helga van Bossé

mentor 3C

AVO

Roel Visscher

mentor 3C

AVO

Arjan de Wit

co-mentor 3C

leerwerkmeester Horeca

Jack van den Bosch

mentor 4A

AVO, stagebegeleider

Jannetje Kaars

co-mentor 4A

verzorging bovenbouw

Carla Aarts

mentor 4B 

AVO, stagebegeleider

Burney Ruiter

co-mentor 4B

Horeca, interne vertrouwenspersoon

Henny Zweerts

mentor 5A

AVO, stagebegeleider

Lucas Westerbeek

mentor 5B

AVO, stagebegeleider

Mieke Totté

mentor 5C

AVO, stagebegeleider

Birgit Versteeg

co-mentor 5ABC

stagecoördinator

Wessel Meijer


LIO Horeca

Guillaume Burgos


leerwerkmeester autotechniek

Carmen Bruchner


docent gym

Soufyan Makhloufi


docent gym

Marleen Kos


onderwijsassistent

Tejo Schut


ondersteuningscoördinator 

Mariska Borger

 

bovenbouwcoördinator

Minke Heikens


onderbouwcoördinator en docent gym

Jessica Macrooy


psycholoog

Jessie Spruit


stagiair onderwijsassistent

Jeroen Wit

 

ICT

Shirley Böck

 

administratie

Jerry Ramkisoen

 

financiële administratie

Ronald van Nimwegen

 

conciërge

Externe Ondersteuning
Karin van Opheusden ouder en kindadviseur (OKA) GGD
Baukje Tangerman begeleider passend onderwijs (BPO) Altra

jeugdarts GGD
Youssra Amrani specialistische jeugdzorg Altra
Lode de Jong specialistische jeugdzorg Altra
Frederique Keunen Psycholoog Fibbe
Shally Weegenhuisen Psycholoog Fibbe